Nabídka svatebního fotografování

Svoji nabídku jsem rozdělil do třech základních balíčků dle délky fotografování na vaší svatbě. Ceny za jednotlivé balíčky a doplňkové služby vám zašlu na vyžádání.

3 hodiny fotografování

Během cca 3 hodin zvládneme vyfotit příjezd svatebčanů na místo obřadu, samotný obřad, gratulace novomanželům, společné fotografování se všemi hosty a tradice po obřadu. Součástí tohoto balíčků je i novomanželské fotografování na předem určeném místě. Podle vzdálenosti od místa hostiny a časových možností většinou stihneme i fotografování začátku hostiny a tradicí s tím spojených.

Všechny podařené a  upravené fotografie dostanete na 2 ks potištěných DVD v obalu s potiskem do měsíce od fotografování svatby. Celkový počet fotografií, které dostanete na DVD disku je cca 100-150 ks.

Součástí balíčku je i výběr 50 ks fotografií, které dostanete vytištěné ve formátu 10×15 cm v prémiové kvalitě a 1 fotografie formátu A4, dle Vašeho výběru.

6 hodin fotografování

Pokud si vyberete tento druhý balíček, počítejte že během cca 6 hodin zvládneme vyfotit ranní nebo dopolední přípravy nevěsty a ženicha, návštěvu kadeřníka, vizážistky atd., přípravy místa obřadu nebo hostiny, dále příjezd svatebčanů na místo obřadu, samotný obřad, gratulace novomanželům, společné fotografování se všemi hosty a tradice po obřadu. Součástí tohoto balíčků je i novomanželské fotografování na předem určeném místě. V tomto balíčku doporučuji novomanželské focení až v odpoledních hodinách po obědě, kvůli zajímavějším světelným podmínkám. Dále je součástí fotografování oběda nebo hostiny a tradic s tím spojených. Podle časového harmonogramu Vašeho svatebního dne většinou ještě stihneme krájení svatebního dortu.

Všechny podařené a  upravené fotografie dostanete na 2 ks potištěných DVD v obalu s potiskem do měsíce od fotografování svatby. Celkový počet fotografií, které dostanete na DVD disku je cca 150-300 ks.

Součástí balíčku je i výběr 100 ks fotografií, které dostanete vytištěné ve formátu 10×15 cm v prémiové kvalitě a 5 fotografií formátu A4, dle Vašeho výběru.

 9 hodin fotografování

Pokud se rozhodnete pro tento třetí balíček, počítejte s tím, že s Vámi strávím 9 hodin a budeme fotit ranní nebo dopolední přípravy nevěsty a ženicha, návštěvu kadeřníka, vizážistky atd., přípravy místa obřadu nebo hostiny, dále příjezd svatebčanů na místo obřadu, samotný obřad, gratulace novomanželům, společné fotografování se všemi hosty a tradice po obřadu. Součástí tohoto balíčků je i novomanželské fotografování na předem určeném místě. V tomto balíčku doporučuji novomanželské focení až v odpoledních hodinách po obědě nebo ještě později po krájení dortu kvůli zajímavějším světelným podmínkám. Dále je součástí fotografování oběda nebo hostiny a tradic s tím spojených, krájení dortu a celá odpolední zábava. Podle časového harmonogramu Vašeho svatebního dne většinou ještě stihneme první tanec novomanželů a začátek večerní zábavy.

Všechny podařené a  upravené fotografie dostanete na 2 ks potištěných DVD v obalu s potiskem do měsíce od fotografování svatby. Celkový počet fotografií, které dostanete na DVD disku je cca 300-500 ks.

Součástí balíčku je i výběr 150 ks fotografií, které dostanete vytištěné ve formátu 10×15 cm v prémiové kvalitě a 10 fotografií formátu A4, dle Vašeho výběru.

Individuální nabídka

V případě, že jste si nevybrali z mé nabídky a máte náročnější požadavky rád s Vámi domluvím individuální podmínky.

Všeobecné podmínky a upřesnění nabídky.

Kontakt